Cennik

Oferta - pakiet fotografii  2 950,00

pełen reportaż dnia zaślubin od przygotowań po oczepiny na weselu do około godziny 1:00 w nocy ,sesja narzeczeńska do wykorzystania nawet po Waszym ślubie , wykorzystać ja można do sesji ciążowej rodzinnej bądź z okazji Waszej rocznicy ślubu , wszak moja pamięć wraz z kalendarzem jest niezastąpiona , album ślubny z grawerowanymi imionami na okładce (album technicznie wybieram ja Wy drodzy młodzi wybieracie sposób okładki wszystko do wglądu podam po reportażu ślubnym bądź przy spotkaniu podpisania umowy , zdjęcia różnego formatu w albumie (od formatu 10x15 po 20x30 rodzaj papieru fotograficznego to MAT , uwierzcie mi proszę znajomi dotykający Waszych zdjęć w albumie nie zostawią pamiątki w formie odcisku palca na fotografii , plener w dogodnym dla Was  terminie , jednak chciałabym zauważyć czym szybciej tym lepiej i szybciej otrzymacie efekt końcowy w formie albumu ślubnego, jeden pen-drive ze zdjęciami z albumu ślubnego wszystkimi zdjęciami z wesela przebrane i obrobione gotowe do wywołania.


Oferta – pakiet fotografii i filmu  z którego powstanie klip z wesela 3 550,00
Jedna i najważniejsza sprawa zmontowany z całego materiału zostanie tylko klip z Waszego wesela.

Kamerzysta jest z Wami przez pełen reportaż dnia zaślubin od przygotowań po oczepiny na weselu do około godziny 1:00 w nocy ,sesja narzeczeńska” filmowana która zostanie dołączona do klipu weselnego (musi odbyć się przed ślubem), plener w dogodnym dla Was  terminie ,kamerzysta na plener jedzie wraz z fotografem,  jeden pen-drive ze zdjęciami z albumu ślubnego wszystkimi zdjęciami z wesela przebrane i obrobione gotowe do wywołania oraz klip w osobnym folderze .

W dniu wesela staram się zadbać o Wasze samopoczucie jak i sprawy techniczne .Niezgaszona świeczka z uroczystości błogosławieństwa , szycie sukni po ostrym tańcu bądź najprostsze w życiu rozładowanie napięcia spowodowane stresem Waszego ślubu.

Mam z każdą parą indywidualne ustalenia oraz podejście co daje efekt pozytywnej i owocnej współpracy którą otrzymacie jako pamiątkę do wspólnych Waszych wieczorów. 

Ważne abyście w moim i kamerzysty towarzystwie czuli się swobodnie. Na weselach daje z siebie wszystko abyście czuli się dopieszczeni oraz mieli świadomość że cała moja uwaga zostaje poświęcona na Parze Młodej. Możecie liczyć na mnie w każdej sytuacji postaram się zawsze pomóc doradzić i uspokoić.

Podpisanie umowy odbywa się najczęściej na spotkaniu , wcześniej drogą mailową otrzymujecie ode mnie wstęp do folderu gdzie możecie obejrzeć przykładowe prace jakimi są klipy oraz okładki już wydanych albumów ślubnych. Przy podpisaniu umowy zadatek zostaje wpłacony gotówkowo bądź przelewem i oczywiście otrzymujecie paragon jak to na legalną firmę przystało 

Zapewniam gwarancję niepodwyższenia ceny!

Drodzy niedługo już Małżonkowie jeśli jesteście zainteresowani współpracą ze mną zapraszam do kontaktu.

Serdecznie ściskam i pozdrawiam

Patrycja